KONST / Litografier / Färglitografi 12487263
nr 1248 7263
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 107/180, Motivet. 57x45
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:52:37
10/4 19:39:59
500 kr
15/4 19:24:40
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson